Varuosade poed

Discussion in 'Soovitused' started by Kaspi, Jun 6, 2007.

  1. Mr.Crazzy

    Mr.Crazzy New Member

    94
    0
    0
    Mulgi on jh hea, müüjad seletavad kõik särgid värgid ära :D, ostsin oma rolleri sealt suvel :D
     
  2. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Re:

    .
     
  3. brooker

    brooker Member

    516
    0
    16
    Tartu Brauer on tegelikult väga viis koht. Teeninduse poolelt on väga hea, alati soovitatakse ja antakse häid nõuandeid. Suurematel ostmistel on ka võimalik jõuda hinnaalandusele ( remondist tulnud kasvõi ).Teenindajad on sõbralikud ja toredad. Juhuslikult kui mingit juppi pole kohapeal olemas, aidatakse sind selle otsimisega, kui ei leita tellitakse. Aga tellimisega võib minna vahest ka kaua aega :(. Näiteks Wild Ridersis on vägagi poh*uistid koos, keegi ei tea seal paljusi asju :S.
     
  4. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    wildridersisse ei soovita tartus minna. otsisin aeroxile reduktori tihendit. vennad küsisid aastat. rääkisin et kõigil mootorid samad jne. nendel vaja täpset aastat muidu ei saa nad netist otsida. saatsin pikalt ja kõndisin minema.
     
  5. heinam

    heinam New Member

    271
    0
    0
  6. Veldz

    Veldz New Member

    397
    0
    0
    Braueris just rabelevad sajaga.Küsisin eidelt, mis suurusega survekas karbis on.Eit lõikas karbi katki mõõtis värgid ära ja olemas :wink:
     
  7. OlaviT

    OlaviT New Member

    299
    0
    0
    Mina soovitaksin veel StreetMoto't.
    Peamiselt on seal motikate tarved. Aga leiab asju ka rollerile. Teenindus 5 palli süsteemis 6++
    Ostsin sealt atm'ile suunatuled ja peeglid. Hind on küll kopsakas. aga kuna üks suunatuledest oli praak ja tagasi minnes rääkisin ilusti asja ära ja sain korraliku asemele. Soovitan soojalt. :)

    http://www.streetmoto.ee
     
  8. Hunnev

    Hunnev New Member

    14
    0
    0
    Pärnu Motopood tegutseb juba :)
     
  9. Vaasja

    Vaasja New Member

    1
    0
    0
    Kas keegi oskas soovitada kus Piaggio-le osi saaks ,eriti oleks vaja 2001.a skipperile
     
  10. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    no täitsalõpp kuiylbe see ap-moto omanik või maitea kes see seal on on.
    vend hakkas mind lihtsalt sõimama et ma koonusfiltri rollerile panin ja kõik teisi ka kes rollerit tuunivad.
    siis tegi ta veel elueest minarelli horisontaal mootorit maha ja igast värki.
    kõigeparem lause oli et aprilia areneb edasi aga yamaha ja benelli tagasi :D
    no midaveel
    ja tyyp lihtsalt ytlesgi mulle et kao oma benelli pasagi siit minema et mida sa tahad siit kao nahhui :eek:
    enam mul vahetpole et see kõige lähem mulle kui ostan juppe siis camex-ist seal sitaks hea teenindus ja odavad hinnad ka :)
     
  11. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    http://ksk.ee/?p=29&folder=9&sort=&lk=1
    noh jah kraam on hea teenindus normal peale ühe tüübi,
    Koht on normal kaupa on küll ja küll väikse koha kohta ja rollereid on kah nii ~15 näidist kohal.
     
  12. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Külastasin ka äsja just seda poodi väga hea teenindus.
    Pood ise oli ka selline ilus ja korralik.

    SOOVITAN!!!
     
  13. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    brauer muidu hea ligidal jne, aga too eit on küll sõbralik aga paljusid asju ei tea,ma olen jumala kindel kui ma tookord oleks läind oma düüsiga ja küsinud kas sellest suuremat on siis ta oleks mult nagunii küsinud mis see veel on, oot ma lähen küsin poistelt :D:D

    Muidu norm koht, tundub, et kaupa palju ja kõik vajalik enam-vähem olemas, aga ei tea kas ka õiglased hinnad !
     
  14. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
  15. Taavi

    Taavi New Member

    147
    0
    0
    Pole ta sittagi nii hea,mul sai sõber näiteks sumpat ostes üle.Mulgis rääkisid,et on shot aga nüüd ma hakkasin uurima ja tuli välja et shotist on asi kaugel :? Enam pole midagi teha aga jah suht kehva..
     
  16. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    braueris on hea teenindus :D kena müüa :D ja kui midagi küsisin siis kohe uuriti hinnad tiba kallimad kui mulgimotos ainult. :)
     
  17. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    Loll saab kirikus kah peksa :D
    Okei Peace.
    Ise Braueri poolt-teenindavad normaalselt
     
  18. Taavi

    Taavi New Member

    147
    0
    0
    Ära seleta,ja see polnud esimene kord kui nad üle lasevad sumpaga :-x
     
  19. Miilu

    Miilu Member

    224
    0
    16
    Suzuki esindusest Tallinnas, saab ka igasugu polini kraami rolleritele tellida.

    Teine koht on Kummimees Peterburi maanteel, sealt saab ka tellida soomest igasugu rolleri tuuning kraami. Ise nihverdasin Airsali T6 silkud 2tk sealt ühe AC Vert mootorile ja teise LC Horiz mootorile :p
     
  20. Palu

    Palu New Member

    588
    0
    0
    BRAUERIL KIRVED HINNAD!
    KAS POLE MITTE NII?
     

Jaga seda lehte