Varuosade poed

Discussion in 'Soovitused' started by Kaspi, Jun 6, 2007.

  1. pazawazar

    pazawazar New Member

    293
    0
    0
    ei mul pohh see raha lissalt vana selline tumba...
     
  2. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Kui sul kama, siis mida sa soiud?
     
  3. pazawazar

    pazawazar New Member

    293
    0
    0
    tra mullikas sa jõuad ka igale poole ... soiun selle pärast et vana on selline tumba kui ta toob minarelli sumpsi asemele pgo , sõrmelaagriga paneb mööda , 6.0 rullide asemel toob 6.5 , jne...aga pohh ma ei postitanud seda teemat siia vaidlemiseks vaid see minu arvamus nii et ple mõtet kobiseda minu arvamust see ei muuda.
     
  4. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    See vend jah tumba ,aga sina pole karvavõrdki parem temast ju. Lasid end lüpsta tumbal rahadega. Pada sõimab katelt:)
     
  5. pazawazar

    pazawazar New Member

    293
    0
    0
    jjh whatever..
     
  6. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    tallinnasse oleks vaja teadjat müüjat krt need ei tea midagi seal ütlesin et malossi E5-t on see vahib siukse näuga otsa et mis see nüü olema peaks siis pidin ise näitama et näe see jublakas on E5 ja küsisin mis läbimõõduga on sellel polnud ärna aimugi ja kust nad mulgis need hinnad võttavad ? see mis pähe tuleb ? vähestel asjadel on hind küljes ülejäänud võta peast. viljandi mulgis on targad tüübid ikka. seletavad kõik ära kui küsid ja teavad praktiliselt kõike mida mul teada vaja on niiet 5-epalli süsteemis tallinna mulgi 1 (vähemalt on pood olemas (kuid müüjad parajad pentskarid kõik ) viljandi mulgile 5+ kuna teenindavad hästi kliente ja üleültse kõik super (nendel kordadel mis ma seal käinud olen
     
  7. pazawazar

    pazawazar New Member

    293
    0
    0
    velt motocenter hooldejaam +++++++ vägahea!
     
  8. arvutid2

    arvutid2 New Member

    44
    0
    0
    mulgimotoäri kyll eriti hea ei tundu :p saatsin kaks kirja neile ja yhelegi pole vastatud..
     
  9. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0

    See on tavaline, helista ja saad kohe asjad aetud.
     
  10. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    see e-mailiga jebamine jah suht mõtetu mingi nädalapärast vb vastavad kõlla neil
     
  11. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Helistasin mulgisse ja küsisin kas neil on variaatori kaane tihendit. See ütles et seal ei käigi tihendit ja neil ei ole ka neid :roll:
     
  12. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Stenolink pistku põlema ennast, kunagi sai ostetud sealt pocket bike, garantii 6 kuud. Väga tihti läks katki esihammakas, garantiise minnes õeldi et kulujupid ei kuulu garantiisse, garantii ajal veel jooksis mootor kotti, peenestamist ei saand, lihtsalt tavalise sõiduga. Mootorit ka uut ei antnud / korda ei tehtud. Ostsin garantii ajal 2800.- uue mootori.

    Ostes räägiti küll et kui midagi katki läheb siis tooge garantiisse, aga nende arust on kõik asjad kulujupid.
     
  13. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0

    2800.- :eek: Õhkjahutusega komplektsed mootorid maksavad 1200 või oli see 1300.- eeku. Ja mida sa odavast hiina mänguasjast ikka ootasid? Kulujupid ei kuulu tõepoolest garantii alla ja ei peagi kuuluma. Mootori kottijooksmises võisid ju ka ise süüdi olla. Äkki eksisid õli-bensiini vahekorraga?
     
  14. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    just hiljuti käisin tallinna mulgis..mingi noor tüüp oli teenindajaks ja tundus asjalik tüüp olevat.
    aga kõigeparem teenindus ja hinnad on CAMEXIS..soovitan soojalt.
     
  15. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    mitte õhkjahutus, vaid vesijahutus. Ei eksind, õli sai alati parajalt pandud. Igastahes , teenindus võib seal hea olla, aga garantiist võid unistada.
     
  16. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0

    Vesijahutus on kallim jah. Oma õiguste eest ikka seisid, tarbijakaitsega võtsid ühendust?
     
  17. pazawazar

    pazawazar New Member

    293
    0
    0
    ma ei tea esiteks mina rääkisin siin teemas rolleritest ja teiseks minu pocketbike on väga ilusti vastu .oleneb omanikust... ega autopood eo vaheta ka sul garantiikorras uuel autol rehve ju:D
     
  18. tanel12

    tanel12 Member

    162
    0
    16
    Rehvidest pole üldse keegi rääkinud,pigem võiks näiteks tuua käigukasti autol,seda ikka uuritakse.

    Teemasse ka:Camexis (vähemalt siis kui mina käisin)olid küll teenindajad abivalmid ja jutukad,tegid nalja ja värki,aga asjast nad suurt midagi ei jaganud.Kõik otsiti välja paksudest kataloogidest ja/või netist,sellepärast läks kaua aega.
    Nüüd nad vb targemaks saanud või seal üldse teised teenindajad.
    Viljandi Mulgi kohta pole ühtegi halba sõna,kuna linna eriti ei tea viitsiti mind telefoni teel kohale juhendada ja kohapeal oli ka väga normaalne.
     
  19. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    netis tuhlame me sellepärast et saada teada antud margi jaoks vajaliku tootekood. seejärel sisestame koodi enda andmebaasi et teada saada kas meil kohapeal seda on. mitte me ei jaga asja. VOT
     
  20. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Camexis on parim teenindus :p ostsin silindri , seletavad kõik ilusasti ära ja oskavad laksust vastata kui midagi küsid ühesõnaga super!
     

Jaga seda lehte