Vergo Audi 80 "kandiline", 1.6 55kw 1983

Discussion in 'Lugejate autod' started by verxXx, Aug 4, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. verxXx

    verxXx Member

    172
    0
    16
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    Sai siis värvi ostetud ja värvieemaldit, lähiajal läheb siis värvimiseks, kui olen teise värvi ka ära ostnud. Samuti tellisin ära esivõre ja logarid ette, mis peaksid kuu lõpuks kohale jõudma.
    [​IMG]
     
  2. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"


    Sa vist ei tea mida tähendab tegelikult hea dünaamika? Või peadki sa "haige" mineku all silmas viletsat dünaamikat?
    55kw ja 1,3 tonnise kere kooslus ei anna küll mingit head dünaamikat. Aga see ei tähenda, et oma sõidud tegemata sellepärast jäävad.
     
  3. verxXx

    verxXx Member

    172
    0
    16
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    Ennem kui sa targutama hakkad uuri ka natuke asja see masin kaalub 900kg ja ära virise koguaeg kui ei meeldi ära loe.
     
  4. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    Mis värvi auto tuleb?
     
  5. verxXx

    verxXx Member

    172
    0
    16
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    Katus ja uksepostid lähevad mustaks ja alt läheb tumesiniseks.
     
  6. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"


    Keegi pole targutanud ja virisenud. Ära kujuta liiga palju ette, onju. 1,3 tonni jah. Tühikaal on siiski ligi tonn. Või hakkad sellega üksi sõitma? Pane viis cirka 80kg inimest autosse ja räägi siis haigest minekust. Targutaja.
     
  7. verxXx

    verxXx Member

    172
    0
    16
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    Kõva mees oled jah arvuti taga see auto on olnud täislastis ka kui on sõitetud ja ei olnud mingit probleemi möödasõiduga ja kohalt ära minekuga.
     
  8. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"


    Mis sa sellega öelda nüüd tahad, et arvuti taga kõva mees? :eek: Su jutt hakkab ikka päris ära keerama.
    Võta näiteks täsilastis 1,3 tonnine ja näiteks 110kw mootoriga auto ja siis näed vahet.
    Saaksid ka 1,0-se mootoriga kohalt minema ja ka mõõdasõite teha. Aga mingist haigest minekust palun siin ära räägi.(see oligi minu jutu point, kui sa pole aru saanud)
     
  9. verxXx

    verxXx Member

    172
    0
    16
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    See lause oli poolenisti naljaga ka öeldud sa ära ole koguaeg nii tõsine ja usu kohe sõna sõnalt asja ja kui see sind häirib siis lihtsalt ära hakka offtopicut tegema vaid pane teema kinni ja mine loe mingeid muid teemasid.
     
  10. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    Ma poleks seda paari sõna mitte märganudki, kui oleksid seal kasutanud vastavat smailit, mis on sul ilusti paremalt servast võtta. Mina ju ei tea millal sa sealpool ekraani nalja teed või mitte. Sellepärast neid kasutatakse minuarust. Minu poolt kõik.
     
  11. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    Tore on.---> :p <---
    tahtsin lisada et NÄITEKS hõbedane triip tume sinise ja musta vahel oleks kah suht hea. :)
    Ja siis seda et,kas nüüd arkis muudad auto värvi ka?
     
  12. verxXx

    verxXx Member

    172
    0
    16
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    Ei muuda, kuna suurem osa on ikkagi sinise all aga kui ma kunagi masina ringi kirjutan enda nimele siis vb muudan. Ja see hall triip on peast läbi käinud aga kuna praegu finantsi pole. See auto on sõidujaoks ja kuskil lähitulevikus saab see masin kapremondi ja uued asjad ning kere teen täiesti korda. Aga praegu on ta mul igapäeva autoks mitte hobiauto(veel).
     
  13. verxXx

    verxXx Member

    172
    0
    16
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    Nii vahepeal on auto jõudsasti edasi liikunud, nüüd on masinale veel elektri juhtmestiku vaja korrastada ning liiste külge kruvida ja kunagi madaldusvedrud kätte saades saab ametlik sõit alata. 8)
    Masin läks siis ruumi kus sai värvida.
    [​IMG]
    Ja praegu seisab sellisena garaazis :p
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ja tagustange pole veel tervelt üle tehtud sellepärast on laiguline.
     
  14. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    Värv selline...imelik? Ei läigi :roll:
     
  15. verxXx

    verxXx Member

    172
    0
    16
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    Võibolla selle pärast, et mandariini koore moodi on, kuna esimene värvimine ja ei saa alati perfektne olla, kuid kevadel saab lihvi ja poleeri siis peaks paremaks minema ja endale teistel piltidel on parem läige. Nagu sellel:
    [​IMG]
    Võimalik et halb valgus ka. Kes krt teab muidu läigib IRL küll. :lol:
     
  16. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    Ilma lakita värv?
    Muidu toon on kena küll :)
     
  17. verxXx

    verxXx Member

    172
    0
    16
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    Jah, ilma lakita, nii öelda "veoauto värv" on. See läigib ja on tugev ilma lakita. Nii vähemalt rääkidakse.
     
  18. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    Aga tee üks korralik poleerimine ja lase lakk ka veel peale, siis jääks vägev läige, ma usun :)
     
  19. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    sul oleks nagu rulliga värvitud,liiga paksu värviga värvisid vast,oleks pidand lahustit juurde panema(valgub ühtlasemalt laiali).muidu üks KORRALIK poleerimine parandaks ka asja."veoauto"värvil pole muidu viga midagi,kui korralikult teha,küllalt rollereid värvind sellega.
     
  20. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    Re: Vergo Audi 80 "kandiline"

    tagatuled meenutavad tolle aegse hainina,granada ja mersu tulesid:D
    Misvärk sul tagaakna tihendiga on ? Mingi ülilaiguline tundub see tihend.
    Ma usun et kui autost paremaid pilte teha siis tundub ilusam ka:D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte