Yamaha Aerox [ w00x7 ]

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by w00x7, Märts 17, 2008.

  1. Marten ;)

    Marten ;) New Member

    340
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    Värv on väga ilus, aga see, kuidas punane ja must erinevatele gondlitele on paigutatud, on kuidagi imelik ja see teebki selle koledaks. Ilus gondliring on muidu.
     
  2. w00x7

    w00x7 New Member

    206
    0
    0
  3. C1rca

    C1rca New Member

    100
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    sai täna sõidetud. Liigub täitsa mehiselt. Ilmselt kui düüs ära vahetada läheb kindlasti paremaks. :up:
     
  4. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    Kondliring on küll ikka väga (Y)
    Arvatavasti kui esiots khm sama punasega teha oleks välimus palju parem ja läheksid kondlid ilusti kokku.
    Aga jhm edu, :wink:
     
  5. ConversE

    ConversE New Member

    651
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    mulle küll meeldib värv :wink:
     
  6. Tafk

    Tafk New Member

    473
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    muidu täitsa vinks-vonks aga kurat kus mulle käivad pinda need tagumised kondlid,
    aga no peasi et ise rahul oled.
     
  7. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    Tagagondlid on veic naq mingl hiinakal vms , aga muidu hea gondliring , uus värv under ja sumps korda siis oleks tipp topp . :p
     
  8. McHelari

    McHelari New Member

    147
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    minu arust on nagu täiega kena.
     
  9. awerx

    awerx Member

    188
    0
    16
    Re: Raidi ROX

    Sitaks meeldib see kondli ring:) ainult need tagumised kondlid võiks veits ümaramaks teha:) aga muidu täitsa OK!!
     
  10. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Re: Raidi ROX

    Meeldib küll, aga kui mul oleks Aerox siis need gondlid ma välistaks kohe :roll: Ei tea, eriti ei meeldi see kujundus vms. Liiga kandiline vms. Aga värv on just minu arust hea
     
  11. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    Jaaa, jumala kena juuu, esigondel ka punaseks siis kindlat veel ilusam. :)
     
  12. w00x7

    w00x7 New Member

    206
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    Värvima vaevalt hakkan, siis kui kõvasti pauku panen vbl, muidu küll mitte.

    Igatahes kui sissesõit tehtud, siis kakun sumpsi maha ja vaatan kas piirajaid leian sealt.
    Muide palju sissesõitu peaks tegema? Praegu 280 tehtud, aga vahepeal on ikka peenestatud ka natuke. Ise mõtlesin 400 vms.
    Millalgi tuleb siis amordikõrgendus, malossi e5 filter, uued gripid vbl ja loodetavasti suvepoole uus sumps.
    Endal paar mõtet, kas leovince tt, zx, või gianelli reverse. Kunagi tuleb vast survekas ära vahetada ja sidurivedrud. Praegu valge malossi survekas ja arvatavasti originaal sidurivedrud:/. Mis setup peaks aeroxil olema, et kõige paremini jookseks, et nagu mis survekas, rullid ja sidurivedrud.
     
  13. Marten ;)

    Marten ;) New Member

    340
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    Võta zx :wink:
     
  14. C1rca

    C1rca New Member

    100
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    TT on hullem kui Technigas :D Nii palju kui tean teeb Reverse stocki ja 50 spordi all perfektset tööd.
     
  15. Marten ;)

    Marten ;) New Member

    340
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    Ei ole TT nii hull, minu aeroxi all tegi sama head tööd kui reverse sõbra omal. St omad kogemused, ZX peaks olema parim.
     
  16. C1rca

    C1rca New Member

    100
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    Või proovida hoopis Gianelli Shoti ? ma ei tea muidugi kuidas ta stock silkuga Aeroxit liigutab aga 70cc all peaks väga hea olema.
     
  17. maittt

    maittt New Member

    694
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    yasuni r :wink:
     
  18. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Re: Raidi ROX

    Ma panek yasuni r-i ikkagi :p
     
  19. SportEdition

    SportEdition New Member

    37
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    Kui panna Yasuni R..siis punane survekas, 4,9g rullid, rohelised sidurivedrud umbes 90 dyys,
    ning mingi hea sport rihm 8)
    Super minek ja tippkiirus on kindel :wink:
    (omad kogemused)
     
  20. w00x7

    w00x7 New Member

    206
    0
    0
    Re: Raidi ROX

    Ükspäev sai siis uue sr50 streediga joonele pandud, tal ainult sport sumps ja suurem düüs, kiirenduses tegin ära ja tipp oli täpselt sama. Spido näitab ka meil täpselt samamoodi koguaeg. Tal tuleb varsti malossi multivar ja suurem düüs, niiet siis lutib ära mu:D
    Läbisõitu on migni 800 juba vist ka, niiet oleks aeg vahetada düüs ka ära:D Tippkiirus on suht norm, autodega maanteel läheb võrdselt, vahel rebib järgi ka vaikselt.

    Igatahes täna sai sumpa maha võetud ja vaadatud ega piirajaid pole, sumpas polnudki, aga silku väljalaskes oli küll.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Sai siis sumpa ka üle käia, sest oli juba roostes täiega.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Edit: Selle väljalaske piiraja värgi pärast helistasin mulki ka ja nad ülesid, et see on jah piiraja, küsisin kuidas välja saada ütlesid, et ei oska öelda, et peab ise nägema.

    Ja seda ka, et tecnigase kleepsu osa sai teisele poole keeratud, et näha poleks:D
     

Jaga seda lehte