Yamuyz125 MZMA Moskvich 401 1953 a

Discussion in 'Lugejate autod' started by yamuyz125, Dets 13, 2011.

  1. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
  2. yamuyz125

    yamuyz125 New Member

    302
    0
    0
    412 mootor 2141 kolbide hülside ja plokikaanega
     
  3. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    üritasid concepti teha we?
     
  4. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    mjbike, vaata et sa siin sama munni ei hakka suust välja ajama, mis sa ziguli teemas ajasid, sest autodest ega arvatavasti üldse tehnikast, ei tea sa mitte mätastki!!
     
  5. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    sa vaata ennast ahv turbo ja kompressor pole sünonüümid!
     
  6. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Kus ma seda väitnud olen, ma lihtsalt ütlesin et nad teevad sama asja - suruvad õhku mootorisse. Üht käitatakse väljalaskegaaside poolt käima pandavalt turbiinilt ja teist väntvõllilt. Idioot oled siin praegu sina, mina sinu asemel ei päägutaks nii palju, sest esiteks ei saa sa loetust mitte midagi aru ja ise ka mitte midagi ei tea.
     
  7. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Ei üldse vahet pole onju, et kas vändast või väljelaske gaasidest.Sa väitsid, et turbo on kompressor ja nii se ei ole! Ja jää juba vait, ära situ teiste teemasid täis!
     
  8. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Ma ei ole seda väitnud, ja nagu näha siis sinusuguse degenerandiga ei ole mõtet vaielda, sest sa ei saa mitte millestki aru, kuradi oss raisk.
    Üldse, ülbe närvitseja, millal viimati jämejalas kontrollis käisid?
     
  9. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Lollimat inimest pole varem näinud.
     
  10. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    See et sa oled ülbe riiukukk ja et su papa võib-olla on ülelaadimisega kokku putuunud, ei tee sinust mitte kedagi siin, palun saa aru. Kui õiendada tahad, siis kindlasti leiad foorumist mu numbri, võid vabalt traati tõmmata ja öelda mis sul öelda on.
     
  11. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    Kuidas sa teda foorumis näed?
    Ma küll ei näe. :roll:
    Ma näen ainult kasutajat, mille kasutajanimi on rallitaja.
     
  12. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Üleüldse mingi internetikangelane, kelle rate.ee konto fotoalbum on autopilte täis ja kes iseennast peegli ees telefoniga pildistab, ei tule mind õpetama ega lolliks sõimama, eksole...

    Saage tuttavaks - kasutaja MJbike: http://www.upload.ee/image/1974988/loll5.jpg
     
  13. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    Ega ikka normaalne meessoost isik ei pildista ennast peegli ees kuradi Bieberi soeng peas.
    Aga siin RK-s kipub selliseid olema väga hulga. Üks hullem kui teine.
     
  14. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Rallitaja sa oled nii ahv, et sind ei saagi õpetada! Ja sa nagu ei arva, et see pole veits normaalne, kui sa pead inimest idioodiks ja lähed teda reiti taga otsima , vaatad ta pilte jms. minu silmis suht pede värk. Tead need kes siin ennast hullult tarkadeks peavad ja pauguvad, et pubekate foorum uimpz ja sinusugused on nagu täiskasvanud liivakastis mängimas sellel juhul! Kui sa nii kõva mees ja ikka ajad, et turbo ja kompressor on ikka sama ja et mu lause " turbo töötab väljalaskegaaside turbiini jõul pannes pöörlema teise turbiini mis tekitab survet mis läbi sisselaske kolektri ja kalpide jõuab silindrisse" on vale no ma ei tea mis nasa teadlane sa oled.
     
  15. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Tubli, võid kappi tagasi minna ja feimi tekitada endale ;)
     
  16. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    istu maha ja mõtle, reidipede, kas ma ikka olen seda öelnud mida sa väidad, ja viska varvast siit. saa palun aru, et su ülevoolav eneseuhkus ja suur ego ei ole siin nagunii enamuse arvates teretulnud.
    ma ei ole küll kõige targem, aga sina oled seda veel vähem, kuna ei loe juttu läbi või siis ei mõista lihtsalt loetut, ja siis peksad tühja.
     
  17. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Mis see minu välimus sulle nii muret teeb? Otsid välja mingi pildi mis 3 aastat vana ja tuled siia enda fantaasiast rääkima. Pedetse vähem ja vaata enda järgi!
     
  18. miku10

    miku10 Member

    643
    0
    16
    Jään lõpptulemust ootama :D
     
  19. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    8)
    Kus ma ette jäin ? Ega mina pole süüdi, et sa runnerit ei julge osta.
     
  20. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Ma ostaks kui saaks juppid peala panna.
     

Jaga seda lehte