Z0ne - Aprilia SX '07 110cc

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by Z0ne, Aug 1, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Palun ei,me tahame,et see masin veel kunagi sõidaks ka...
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mida vittu ma siis tegema pean, ega ma mingi kettassaega siin lõikama ei hakka, lasen vajalikud kohad ära et natukenegi gaasid liikuda saaksid, ning et kolv saaks vabalt üles alla liikuda.
     
  3. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    Las laseb freesiga, saab kogemust ja värki juurde + kui midagi piiks keerab ostab uue masina ning vaevalt ta nüüd midagi väga pekki ka keerata suudab
     
  4. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mida seal perse keerata annab?
    Ja ära hõlju mu kohal kui ma midagi teen.
     
  5. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    No seda ma räägingi, et seal ei anna ju midagi nii väga keerata....JA HÕLJUN KÜLL !
     
  6. Azv

    Azv New Member

    639
    0
    0
    Mida te ilgute siin nüüd? Las kutt mässab.
    Edu :)
     
  7. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    Suht porr, aga loodan, et saad liikuma. Vedas sul, sest kiirendust polnd vist :lol:
     
  8. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Pärast pikka 14 tunnist garaazis tegemist on masin korras ning töötab. Lõpuks.
    Bloki kanaleid eriti hetkel ei hakanud sobitama, normaalse freesi saab siis võib hiljem ette võtta selle asja. Vähemalt sai juba blokki silutud, enne käis veel keps kah õrnalt vastu blokki.




    Akufreesid on kõige munnimad asjad üldse, tund laed akut ja siis 5 minutit saad normaalselt tööd teha.
     
  9. BcNx

    BcNx New Member

    33
    0
    0
    pmst on nii et masin töötab ja tegin väikse tiiru ka ja päris jõhkralt rebib ikka, et jamh sai natuke z0nega garaazis istutud :lol: siuke tunne et see masin tal niipea veel pekki ei lähe kuna vaadates kuidas z0ne ennast kokku on võtnud siis jah... vaatame nüüd, mina olen suhteliselt kindel et see masin tal lagunema ei hakka kui juhuslikult liiklusõnnetus jälle ei juhtu kuna sellise masinaga tõesti algajal raske harjuda ...
     
  10. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Natuke aega sõidab,siis pole see enam nii raske.harjub kiirelt ära.
     
  11. BcNx

    BcNx New Member

    33
    0
    0
    vähemalt mõnigi inimene mõistab et teised inimesed suudavad ka muutuda...
     
  12. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    :lol:
    Enivei, keegi teab mõnda inimest kes oskab hästi summutit teha, võite PSi kirja saata.
    __________________
    Vanal parmakitil oli tavaline põlemiskamber, uuel istub silindri sisse veidi. Kellelgi mõtteid mis põhjusega seda muudeti? Silku alla käiv spacer sama paks kui enne, kolv samuti sama kõrge.
     
  13. xaicy+

    xaicy+ Member

    372
    0
    16
    Re: Z0ne - Aprilia SX '07

    miks nii ?
     
  14. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    mdea jan on väga valel arvamusel tarmo tegemistest street mille sain sellega sai suht normilt ringi kärutatud ja ei ilmnend ühtegi viga.
     
  15. xaicy+

    xaicy+ Member

    372
    0
    16
    see jan on üldse kõva kutt , räägib kõigi rolleritest taga ( jookseb kotti , haha peldik jne ) endal roller kottis ... tol6
     
  16. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    rõhutad siin et ma lasen kõik masinad kotti v, poh et sõrmlaager otsad andis aga noo pfft mis ikka, rollerkottis ja
     
  17. xaicy+

    xaicy+ Member

    372
    0
    16
    aga mis see sinu asi on et z0nel nii läheb, hoia oma mokk kinni ja timmi oma võrri :)
     
  18. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    ma arvan et juba piisavalt timmis ;)
     
  19. sector

    sector Member

    427
    8
    18
    Tundub päris ilus ja korralik, kuigi esimesed tuled on jubedad...edu! 8)
     
  20. xaicy+

    xaicy+ Member

    372
    0
    16
    siis on hästi ju .. :))
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte