Z0ne - MBK Booster 172ccm

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Z0ne, Apr 29, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
  2. Matsu

    Matsu Member

    789
    0
    16
    Kõik, kes te siin eestärasõitu pooldate, olete debiilikud ning Zone, sina oled veel suurem debiilik!
     
  3. Rollu4ever

    Rollu4ever Member

    202
    0
    16


    +1 ära sõit suht mõtetu :roll: teeb asja ainult hullemaks
     
  4. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Julged teha, julged tunnistada.
     
  5. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kui ma ütleks, et ma sõitsin ainult nii kiirelt, kui oli minu silmis ohutu, ning ma ei kütnud tuima näoga üle ristmike? Ma tean enda oskuste piire, ja ma tean juba väga hästi selle masina piire.
    Oleks ma sõitnud reaalselt surma otsides, poleks ma praegu siin.
     
  6. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Kahju et nii läks. Aga siiski jäi mulle küsimärgi alla see et mis sellest rollerist nüüd saab? Kas saad tagasi ja ekspertiisi ei viida?
     
  7. Matsu

    Matsu Member

    789
    0
    16
    Kui sa ütled, et sa sõitsid ainult nii kiirelt, kui oli sinu silmis ohutu, siis kas 130km/h linnatänavail rolleriga on ohutu?!? Sellise adrenaliinipaugu ja kiiruse juures suutsid jätta ristmikud ületamata "tuima näoga"?!? No sa oled sodi peast... ma arvasin varem väheke paremini sinust. Aga noh, ega sinu ja sinu teemas valdava osa kommenteerijate mõistust niikuinii minusugune sõnadega paika ei pane. Kleepige nr märgid teibiga külge ning pange aga esimese seeria Freedodega politsei eest minema, sest ega muul viisil praeguse aja Rolleriklubis ju feimi ei saa!
     
  8. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    130 oli ainult sirgetel, tühjadel teedel. Ega ma reaalselt autodevahel 130ga lasknud.
    Arvamus on arvamus, ega see tegu oli idiootne küll, aga minevikku enam muuta ei saa!
     
  9. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Mida türa te karjute siin? Ma arvan et Z0ne tegi seda enda pärast mitte mingi rolleriklubi ja veelvähem selle klubi feimipärast. Perse kui sa oled korduvalt vahele jäänud rolleri ja/või autosõiduga ilma lubadeta siis sa üritadki siiski eest ära panna sellise asjandusega, aga keegi ei tea ette mis võib juhtuda. Läks nii nagu läks ja pole enam midagi teha. Mida te halisete siin et Z0ne on debiilik ja siis veel vingute üksteise kallal ja hakkate maailma parandama? Olge palun inimesed ja käituge vastavalt.. Lasteaed täielik. :-x
     
  10. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Lisan siia otsa natuke pikemalt.
    Ma sõitsin ainult nii kiirelt, kuna ma olin enda oskustes ja masina võimetes(mitte kiiruslikes võimetes, vaid juhitavus, pidavus jne) piisavalt kindel, et ma end kasti ei sõida. Antud masina puhul pole tegelikult selline kiirus midagi erilist, tavalise rolleriga ei julgeks ma niiviisi sõita isegi 90ga.
    Enne igat ristmiku, või kohta kus oli liiklus, lasin ma hoo maha, ning tegin kindlaks et oleks piisavalt ohutu ületada ristmik, kartmata et kusagilt keegi või miski teele hüppab. Videost pole kahjuks näha, kuid paaril ristmikul oli mul kiirus 10-30kmh. Kõik teed olid mulle vägagi tuttavad, neid teid olen ma juba 3 aastat kaherattalisega sõitnud, iga auk või küngas mis tee peal on mulle pähe kulunud. Videosse on pandud just need osad, kus on kiirus võimalikult suur. Videos olevast ristmikust sõitsin ma tegelikult üle umbes 50-70kmh, kuna olin juba enne näinud, et ees oli kogu ristmik kinni pandud politseipatrulli poolt. Politseiautod lasevad sellise hooga mulle järgi, kuna nad olid maha jäänud.
    Adrenaliinipauku kahjuks/õnneks ei tulnud üheski kohas.
    Vihake või lööge mind nüüd maha, aga ütlen ausalt - ega see mul esimene kord polnud, kus ma selle masinaga sellise kiirusega sõitsin. Ma olen täiesti harjunud selle masinaga, juhitavus on ülimalt hea, mootor on väga võimekas, ning pidurid on vastavad.
    Ega see ei õigusta mu lolli tegu, kuid ma üritan asjaolusid selgitada.



    Praegu aga läheb teema lukku.
     
  11. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Booster tagasi!
    [​IMG]


    Kätte saades aga tuli välja, tooretross tagant tõmmatud, summuti oli keegi alt võtnud ja sitalt tagasi pannud, vedrud jumala puhtad, teist pidi peale pandud, silencer tagurpidi peal, summuti ja bloki vaheline polt puudub üldsegi, summuti mõlkis, kriimuline ja mingi ainega üle käidud.
    Väljas need paar päeva seistes olid ka asjad väheke juba roostetama hakanud, nüüd õnneks tagasi soojas garaazis.
    [​IMG]

    Härrad Politseinikud, see, et autoga oskate sõita, ei tähenda et roller teil üle jõu ei käi!
     
  12. Pille666

    Pille666 New Member

    88
    0
    0
    Et politsei nokitses siis masina kallal vahepeal?
    Kardad kirvest karistust, et müügis?
     
  13. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Politsei käis jah masina kallal..
    Pigem oli asi müügis, kuna mul polnud enam võimalik antud masinaga sõita, iga politseinik teab et mul pole lube, ning tahaks hea meelega rajalt maha võtta.

    Nüüdseks on aga asjalood sellised, et teema läheb lõplikult lukku. Masin rändab oma eluga edasi, loodame et uus omanik taastab ta täielikult, kuna mina seda teha ei jõudnud..
     
  14. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Masin juba mõnda aega minukäes tagasi, lihtsalt ei suuda sellest pillist eemale hoida :D
    Hetkel esigondel ja jalgeesine katki, proovitiiru tehes sai suure hoo pealt avastatud et esipiduriheebel käib piki gaasirulli, ega pidurda. Tänu sellele sai garaaziust lähemalt uuritud, õnneks said kannatada ainult gondlid.
     
  15. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
  16. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Edu ! 8) Ja ära nüüd siis "sinililledele" silma torka. :p
     
  17. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    loodan, et teed ilusti korda :p
     
  18. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    just eile kusjuures mõtlesin, et huvitav mis sellest saanud on :)
     
  19. Dimitri

    Dimitri Active Member

    1,226
    5
    38
    +1
    Tarmo müüs maha vist :roll:
     
  20. b00ster

    b00ster Member

    517
    8
    18
    Sama asi 8)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte